V ProfiMobility dbáme na stálý konkakt s klienty i zákazníky

Už dnes můžeme vidět problémy ucpaných měst automobilovou dopravu - zácpy, parkovací místa, hluk a emise, a situace se dlouhodobě nelepší. Výrazné zhoršení přišlo i s pandemií. Máme takřka neomezené digitální technologie i možnosti alternativní a ekologické přepravy a přesto se naše dopravní chování nezměnilo. Chybí alternativa v efektivní MHD a komfortním vozem která pokryje i okraje měst a příměstských částí.

V PROFImobility chceme tento problémy pro jednou vyřešit. Přišli jsme s personalizovanou hromadnou dopravou, která převeze více lidí méně (hybridními) auty. Pomáháme tak dostávat auta z ulice, snižujeme emise a zlepšujeme dopravní obslužnost nejen ve centru ale i na kraji měst.

Náš SmartBus a CITYA je komfortní alternativa na kterou se dá spolehnout stejně jako na vlastní vůz a nejenom v centru měst.

Dominik Janík, CEO

Naše vize

Městské ulice přeplněné auty, ovzduší znečištěné a plné emisí, hlučné ulice rušící noční klid. Propustnost městské komunikace v dopravní špičce takřka nulová, najít parkovací volné místo téměř nadlidský úkol… co s tím?

ProfiMobility je inovativní společnost, jež si za velice ambiciózní cíl vytyčila vyřešení tohoto problému. Našim klientům a zákazníkům nabízíme na míru optimalizovanou dopravní platformu poháněnou ekologicky šetrnými hybridními vozy, která reaguje na momentální dopravní situaci ve městech a jejich okamžitou poptávku a potřebu.

Města ale nejsou naší jedinou prioritou. Jsme si vědomi neustále rostoucí síly satelitních oblastí v okolí měst a jiných urbanizačních uskupení. Naším cílem je efektivně propojit tyto příměstské oblasti s centrem měst, jelikož se snažíme obyvatelům okrajových oblastí nabídnou plnohodnotný komfort a špičkový servis za dostupnou cenu.

Jsme tým expertů v oblasti městské mobility a máme dlouholeté zkušenosti s operováním vozového fleetu. Naší největší přidanou hodnotou je propojení fyzického světa dopravy s nesmírně rychle se vyvíjejícím světem technologie, strojového učení a umělé inteligence.

Spojením těchto dvou entit vzniká jedinečné a revoluční řešení, které v oblasti hromadné dopravy v České republice nemá obdoby.

Mimo jiné se náš vozový fleet skládá čistě z hybridních vozů, jež jsou extrémně šetrné k životnímu prostředí a pomáhají tak snižovat uhlíkovou stopu a hluk ve městech. Potřeby našich pasažérů dokážeme velmi efektivně spojovat do agregovaných tras společným vozem, čímž dokážeme jednou jízdou odstranit až 5 osobních vozidel z ulic a snížit tak zátěž městské infrastruktury, počet najetých kilometrů a emise a hluk ve městech.

Svět si pomalu ale jistě začíná uvědomovat důležitost životního prostředí a negativní dopady, které naše denní rozhodnutí nesou. Věříme, že udržitelnost je odpovědností každého z nás, a tak přikládáme ruku k dílu – jezděte s námi a pomozte nám chránit naši planetu 💚

Kontakt

Zákaznický servis

+ 420 261 31 41 51

Zanechte nám zprávu

© SmartBus – Profimobility s.r.o.

Powered by

driven by

© SmartBus – Profimobility s.r.o.

Powered by

driven by